فروشگاه رنگ ترافیکی در تهران – کیفیت عالی،قیمت مناسب

حتما شما هم در خیابان ها ، جاده و بزرگراه خط کشی هایی را دیده اید که به مانند چارچوبی برای خودروها عمل می کنند و امنیت و ایمنی را در رانندگی افزایش می دهد و موجب کاهش تصادف و حوادث می شود و همین امر نشان از اهمیت رنگ های ترافیکی می دهد.

فروشگاه رنگ ترافیکی تهران انواع رنگ های ترافیکی که برای خدمات شهرداری ، راه ترابری و ارگان های سازمان های دیگر قابل استفاده هستند را تولید و به فروش می رساند.

خرید رنگ ترافیکی از فروشگاه رنگ ترافیکی تهران

هنگامی که می خواهید فضای زیادی را با رنگ های ترافیکی خط کشی کنید قطعا خرید انواع رنگ های ترافیکی باحجم بالا نیاز به یک قیمت مناسب دارید برای همین به راحتی با خرید از فروشگاه رنگ ترافیکی تهران می توانید رنگ ها را به صورت عمده خریداری کنید، تا از نظر اقتصادی برای خط کشی حجم وسیعی از خیابان ها و جاده ها مقرون به صرفه و ارزان باشد.

انواع رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود در اینجا انواع رنگ های ترافیکی را در فروشگاه رنگ ترافیکی تهران مطرح می کنیم تا متناسب با ویژگی هر رنگ ، رنگ مناسب را از فروشگاه رنگ ترافیکی تهران انتخاب و خریداری کنید.

رنگ ترافیکی گرم

این رنگ در فروشگاه رنگ ترافیکی تهران بر پایه رزین های ترموپلاستیک ساخته می شوند و دوام و ماندگاری بالایی در شرایط آب و هوایی نامساعد و عوامل محیطی دارند این رنگ ترافیکی به سرعت خشک می شود و در همان روز جاده یا معبر قابل استفاده است.

رنگ ترافیکی سرد اکریلیک

این رنگ ترافیک قیمت مناسب برای رنگ خط کشی خیابان و جاده ها و پارکینگ دارند اما ماندگاری کوتاهی دارند و بعد ۶ الی ۱ سال باید دوباره ترمیم شوند.

رنگ ترافیک دو و سه جزئی

این رنگ ماندگاری بالایی دارند و جرء رنگ های محبوب و پرکاربرد رنگ های ترافیکی در فروشگاه رنگ ترافیکی تهران می باشد. این رنگ ترافیک نیاز به حلال ندارد و پوشش دهی ضخیمی بر روی آسفالت دارد.

رنگ ترافیکی کلروکائوچو

رنگ کلروکائوچو نیز ماندگاری و کیفیت بالایی در برابر نور خورشید دارند و بر روی آسفالت چسندگی قوی دارند که برای آسفالت بزرگراه ، فرودگاه و.. بیشتر مناسب است.

رنگ ترافیکی در فروشگاه تهران

فروشگاه رنگ ترافیکی تهران بستری آماده را برای خرید رنگ ترافیکی برای مشتریان و کاربران در تهران و شهرستانها فراهم می کند. عزیزان می توانند از فروشگاه رنگ ترافیکی تهران به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن خرید رنگ ترافیک را انجام دهند و سفارش برای آنان ارسال گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا